Hakkari’de bulunan lise öğrencileri, GTÜ’yü ziyaret etti. Öğrenciler, üniversitenin öğretim ve sosyal alanlarını gezdikten sonra Rektör Prof. Dr. Hacı Ali Mantar ile bir araya geldi. Mantar, öğrencilere GTÜ’nün imkan ve olanakları hakkında bilgi vererek kariyer yolculuklarında dikkat etmeleri gereken konuları anlattı. Öğrencilere GTÜ’yü tercih etmeleri konusunda tavsiyede bulunan Mantar, Hakkari ve İstanbul valiliklerine teşekkür etti.